KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12308019
nr 1230 8019
Akvareller
2 st, Lennart Ek, Söder, Stockholm, signerad. Oramade, 24x33,37x43
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:16:34
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm